Дитячий одяг — вигідний бізнес

   Кожна людина хоче виглядати красивим і модним. Це є невід’ємною частиною людської суті. У свою чергу на цьому можна побудувати хорошу бізнес-модель з продажу дитячого і підліткового одягу. Для цього необхідно вивчити попит ринку, його переваги для конкретної місцевості і почати діяти.По-перше, необхідно знайти місце торгівлі.

   Для початку підійдуть місця громадської торгівлі, наприклад ринок. Такі торгові майданчики є в усіх містах і населених пунктах. Все що слід зробити — це підійти до керівника ринку і попросити виділити місце під торгівлю. Він це зробить навіть більш ніж охоче. Оскільки це доход для ринку в цілому і якісний показник його роботи перед вищим керівництвом. Адже ви платитимете оренду за торгову площу. Далі, відповідно до майбутнього сезону, необхідно зробити закупівлю необхідного асортименту дитячого одягу.

   Починати свою діяльність краще на початку весни. Обумовлено це в першу чергу таким чинником як нижча собівартість закупівлі. Тому що дешевше закупити широкий асортимент дитячих футболок, курток, ветровок, плащів, брюк і так далі, чим перед зимою закуповувати дорожчі пуховики. З іншого боку на дорогому товарі ви зможете більше запрацювати. Після того, як домовилися з директором ринку, починаємо облаштування свого торгового майданчика або магазину.Краще всього зробити критий суцільнометалевий контейнер.

   Це дозволить Вам заощадити надалі, тобто не платити за оренду складу для зберігання речей, а також не доведеться складати і розкладати постійно речі на прилавку. Це дозволить зберегти товарний вид Вашого асортименту одягу і дозволити уникнути псування товару. Якщо ж фінансів на перших порах бракує, то доведеться обмежитися орендою готового майданчика(критою), а якщо такої немає, то просто купити намет і почати торгувати з неї.

   Термін окупності цього майданчика залежить від асортименту дитячого одягу, наявності цільової аудиторії, націнки на товар, що продається. Основну націленість слід зробити на дитячі і підліткові товари. Оскільки усім відомо, що усі батьки прагнуть одягати якнайкраще своїх дітей. Популярними речами вважаються дитячий модний демісезонний одяг, футболки, светри тонкі, толстовці, спортивні костюми. Ближче до літа обов’язково виставити на продаж майки, бейсболки, панами, шорти, бриджі, купальне приладдя і так далі.

   Коли настає кінець літа приходить дійсно «золота пора» в деяких сферах торгівлі. Батьки масово скуповують костюми, блузи для дівчаток, сорочки, туфлі і інші речі. Ось тут важливо не упустити момент і вчасно запропонувати необхідний асортимент за помірну ціну. Для складання націнки скористайтеся простим розрахунком. Порахуйте витрати на оренду і інші витрати, потім на кількість товару, що продається, зробіть таку націнку, щоб при місячному продажі націнка перекривала витрати і приносила бажаний прибуток.