Комбінезон або куртка?

   При виборі зимового дитячого одягу батьки стикаються з непростим вибором — що ж краще купити — цілісний пуховий комбінезон або куртку пуховик для дитини? Комбінезон вважається досить комфортною річчю, тим більше для малюка 1-2 років, втім і батьки діток старше нерідко приділяють основну увагу цьому виду зимового одягу. Комбінезон не потрібно поправляти або ж обсмикувати в період енергійних ігор малюка на свіжому повітрі. У колясці, на санчатах, у мам на руках йому тепло, комфортно і затишно.

   Крім усього іншого маленькі діти досить не люблять терпляче одягатися в декілька видів одягу, а комбінезон — це одна річ, тому на одягання йде менше часу.

   У міру того, як діти ростуть, міняються їх інтереси, поведінка, ігри — відповідно міняється і дитячий одяг, в який дитина одягається або одягають його батьки. Коли Вашій дитині стає близько трьох років він починає вести вже активніший спосіб життя. Відповідно зимовий дитячий одяг для нього зараз це куртка пуховик.

   Перевагами пуховика є його універсальність в тому плані, що, знаходячись взимку в громадських місцях таких як торговий центр або громадський транспорт батьки розуміють, як небезпечно перегрівати малюка. Щоб цього уникнути, верхній одяг, знаходячись в приміщенні, набагато краще з малюка знімати. Куртку зняти і знову надіти набагато легше, ніж комбінезон, який можна лише розстебнути.

   Дітки — створення неспокійне, а в наслідку цього дитячий одяг має необхідність в нерідкому пранні. У більшості випадків, штани брудняться частіше і сильніше, ніж куртки. Отже якщо Ви вирішили купити комбінезон, треба розуміти, що стирати його доведеться частіше і цілком, навіть якщо забруднена тільки нижня його частина. Коли Ви купуєте куртку пуховик і окремо зимові брюки або напівкомбінезон — стирати їх можна окремо.

   Справжньою знахідкою для батьків у вирішенні цієї проблеми стануть зимові дитячі комплекти торгової марки O’HARA. Це повноцінна куртка пуховик і утеплений напівкомбінезон на лямках, що надійно зберігає тепло. Пуховик, до речі, зроблений таким чином, що пуховий конверт отстегиваетя для зручності прання, а також дозволяє носити куртку окремо, як ветровку.