Зимовий дитячий одяг оптом від виробника

  Наша компанія продає оптом зимовий дитячий одяг Канадського бренду O’HARA в Україні з 2005 року. Основний асортимент продукції це якісні пуховики, куртки аляски, пухові пальта для дівчаток, комбінезони і комплекти для дітей і підлітків. Окрім основного напряму продажу пуховиків ми торгуємо оптом також і дитячими куртками, ветровками, плащами демісезонного асортименту.

  Дитячий одяг O’HARA широко представлений на ринку України в таких великих містах, як Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Кривий ріг, Полтава, Запоріжжя і інших містах і районних центрах. Наша компанія відкрита до співпраці з тими, що усіма, що бажають, ми пропонуємо вигідні умови співпраці із регіонами і гнучкі умови для дрібного і великого опту. Багато інтернет магазини співпрацюють з нашою компанією.

  Купуючи дитячий одяг у нас, Ви можете бути упевнені в якості і низькій вартості одягу від виробника. Зимовий дитячий одяг O’HARA є лідером на ринку України за якістю пуховиків і широкого асортименту моделей курток і пальта для дітей і підлітків. Каталог дитячого одягу завжди оновлюється і актуальний. Запрошуємо до співпраці.