Дитячі пуховики — критерії якості

   Пух — це кращий наповнювач для зимового одягу . Але для того, щоб дитячі куртки, пальто і комбінезони можна було назвати пуховиками, в пуху повинно бути не більший 20% пера. Саме пуховики O’HARA задовольняють цій основній вимозі покупців в Україні. Але, на жаль, навіть мізерна частина пуха в наповнювачі надає право одягу називатися пуховиками. Хоча справжнім, теплим і якісним одягом вона не є.

   Якісні дитячі куртки-пуховики мають наповнювача з гусячого або качиного пуха. Гусячий або качиний пух відмінно вбирає вологу і зберігає значну кількість тепла.

  Якість будь-якого пуховика можна визначити, подивившись на його етикетку. Вона розташована на внутрішній стороні виробу внизу ліворуч. Серйозний виробник вкаже на ній кількість пуха і пера в наповнювачі. По вазі справжня куртка з пуховим утеплювачем буде дуже легкою.

    Досягти рівномірного розподілу пухового наповнювача дозволяють підкладкові тканинні пакети. Тому в підкладці можуть бути численні внутрішні шви. Пухові кишені дають можливість лягти пуху рівно.

   І, природно, у якісного виробу пух не вилазитиме через верхній шар тканини. Якісні дитячі куртки і пуховики мають верх з водонепроникної і водовідштовхувальної тканини. Ідеально якщо це будуть «дихаючі» тканини.

   Якщо ви придбаваєте пуховик через інтернет те перед першим пранням уважно вивчите правила відходу за ним. Замочувати їх не слід. Температура води для прання не повинна перевищувати 30С. Сушать такі вироби в горизонтальному положенні, ретельно розпрямивши. Під час сушки куртку потрібно обережно збивати. Пуховики можна сушити біля джерел тепла, але не на них.

   Попрати пуховик можна і в домашніх умовах, але дотримуючись при цьому усіх рекомендацій виробників. Прання пуховика можна робити в пральній машині. Подивіться засоби для прання пуховиків .

   Віджатий пуховик треба повісити на вішалки — плічки і сушити в теплому приміщенні або на вулиці при жаркій погоді, уникаючи попадання сонячних променів. Забороняється сушити пухові вироби на огрівальних приладах. До процесу сушки слід віднестися терпляче, оскільки вона вимагає періодичного струшування пуховика. Робіть це часто і енергійно, і ваш пуховик добре виглядатиме.